Měkká deka je ideální společník pro chladné večery

Ať se vám to líbí, nebo ne podzim již vytrvale klepe na dveře. Zahřejte se během dlouhých chladných večerů příjemnou měkkou dekou.

Deky a přikrývky patří k chladnějšímu počasí. Poskytnou Vám teplé objetí a zároveň jsou pěkným dekorativním prvkem. Pokud právě pod ní neležíte s šálkem čaje v ruce, zavěste ji přes opěradlo pohovky či křesla. Správně zvolené materiály, barvy a vzory budou hrát s interiérem. Nabídka je opravdu široká, stačí si jen vybrat tu, která bude nejlepším společníkem během studených podzimních a zimních dnů.

K podzimu patří barvy přírody či opadnutí listí. Oranžová barva v kombinaci se dřevem a přírodními materiály působí hřejivě a útulně.

Nesmrtelná bílá v kombinaci s šedou a dokonce petrolejovou modrou působí skvostně. Pokud pod takovou dekou právě nelenošíte, určitě poslouží i jako efektní dekorace.

Barevné vzorované deky z vlny, bavlny, saténu, kožešiny jsou skvělým doplňkem do interiéru. Polštáře v podobných odstínech vytvoří, i když jen pohozené na pohovce pestrobarevnou a příjemnou společnost.

Jemná a elegantní. Navzdory výrazné barvě je deka spolu s polštářem úžasným kontrastem k čisté bílé.