Kuchyň v tmavém tónu

Zrekonstruovaná a dobře vybavená kuchyň, která je designovým splněním vašeho snu, doslova žádá, aby se v ní vařilo. Proč se tedy nemotivuje?

O kuchyni se říká, že je srdcem každé domácnosti. A to by mělo bít v souladu s vaším vkusem a potřebami. Mnoho žen láká tmavé provedení kuchyňské linky, ale nemají odvahu se do ní pustit. Obávají se, že v konečném důsledku svou volbu litují. Pokud k ní však s citem doladíte doplňky, určitě nemáte co litovat.

Tmavá s mírou

Estetické hledisko je velmi důležité a vzhled kuchyně je tím prvním, co si při vstupu do místnosti všimnete. Abyste se v ní cítili příjemně, musí být nejen praktická, musí se vám i líbit.

Pokud máte vztah k tmavým odstínům, nemáte s nimi co pokazit ani v kuchyni. Samozřejmě, aby místnost nepůsobila pochmurné, ideální je doplnit ji světlou podlahou a světlými doplňky.

Příjemným oživením a osvěžením tmavé kuchyňské linky je i zeleň. Pokud jste milovnicí vaření, určitě se vám bude hodit polička s bylinkami. Pokud je pro vás kuchyň spíše okrasnou záležitostí než prostorem pro čarování s vařečkou, určitě nezapomeňte na pokojové rostliny, které kuchyni zútulní.