Koupelnové doplňky

Průvodce dokonalými doplňky do koupelny

  • Koupelnové osvětlení
  • Koupelnové police
  • Dávkovače mýdla
  • Misky na mýdlo
  • Koupelnové odsavače
  • Věšáky na ručníky a kroužky na ručníky
  • Držáky na zubní kartáčky

Ujistěte se, že máte všechny doplňky navíc, které potřebujete pro své ranní a večerní rutiny, s naší kolekcí koupelnových doplňků. S mnoha sadami volně stojících doplňků, které vnesou do místnosti styl, spoustou kroužků na ručníky, které Vám pomohou pověsit ručníky na dosah ruky, a špičkovými koupelnovými váhami pro ty, kteří rádi hledí na své zdraví.

V nabídce najdete různé kategorie výrobků: držáky na toaletní papír, štětky na WC, dávkovače mýdla, držáky na ručníky, ručníky a osušky, háčky a věšáky, dózy a držáky na kartáčky, kosmetická zrcátka, police a poličky, odpadkové koše, protiskluzové podložky a předložky, program pro seniory a handicapované, sušáky na prádlo, koupelnové doplňky bez vrtání, náhradní díly k doplňkům, doplňky pro veřejné prostory.

Jaká je nejoblíbenější barva koupelnového vybavení?

Chrome. Patří mezi nejběžnější a nejoblíbenější povrchové úpravy, které uvidíte na koupelnových svítidlech. Chrom doplňuje různé styly svítidel a typy dekorů. Zůstává jednou z nejdostupnějších povrchových úprav, nejdostupnější, snadno se udržuje, je odolný a vypadá fantasticky při jakémkoli osvětlení.

Jakou barvu má koupelna 2022?

Podle špičkových interiérových designérů jsou v roce 2022 populární moderní modrá, světle zelená a teplejší neutrální barevná schémata koupelen. Tyto v mnoha ohledech navazují na nejlepší trendy koupelnových barev roku 2021. V podobném duchu jsou letos trendy také odstíny jako taupe, celobílé koupelny a teplé přírodní podtóny.

Jak docílím toho, aby byla moje koupelna luxusní s nízkým rozpočtem?

Pro elegantní jednoduchost použijte bílou. Bílé skříňky a pracovní desky tvoří pozadí pro jednoduchou a elegantní koupelnu. Použijte světlou neutrální barvu a bílé ručníky k vytvoření luxusního stylu hotelové koupelny. Neformální koupelna může vypadat dráž, pokud hýříte kvalitními bílými ručníky a koberečky.