Trápí vás holubi na vašem domě?

Trápí vás holubi na vašem domě?

Pokud vás obtěžují ptáci ve vašem okolí, můžete využít několika produktů, které jsou v nabídce na našem trhu. Holubi dokáží značně znepříjemnit život a v neposlední řadě také ničit náš majetek, nemusíte je ale střílet, stačí se porozhlédnout, co proti ptactvu funguje, případně se informovat u svých známých nebo podívat se na recenzi. Podívejte se, jak můžete zabránit tomuto ptactvu, aby osidlovalo vaši domácnost. Je to jednoduché.

Ptáci umí nejen zpívat, ale také obtěžovat.

Na trhu najdeme několik možností, jak vyřešit problém s ptáky. Můžete pořídit různé, sítě, případně plašící přístroje, nebo můžete zakoupit hroty proti ptactvu. S těmito hroty mají zákazníci dobré zkušenosti. Rozlišujte, zda vás obtěžují

  • Malí ptáci, například vlaštovky
  • Velcí ptáci, například vrány a holubi

Podle velikosti ptactva se rozhodujte, jaké hroty pořídit. Záleží totiž na tom, kolik hrotů je v jednom metru délky lišty s hroty. Pokud jsou ptáci velcí, postačí, když v jednom metru bude méně hrotů, pro malé ptáky je však lepší větší hustota těchto hrotů. Hroty jsou vyrobené z kvalitní oceli a je na ně poskytována záruka. Lišta, se kterou je možné pracovat a lámat na jednotlivé kusy je pak z polykarbonátu.

Jak hroty namontovat

Pro to, abyste tyto hroty připevnily tam, kam potřebujete, si připravíte pistoli na lepidlo, nůž, hadřík a kartáč. Podstatné je prvotní ošetření povrchu tak, aby vám tam hroty proti holubům a jinému ptactvu držely. Pokud je povrch hladký, můžete pro přidělání použít lepidlo, pokud je povrch oblý, je potřeba, abyste lištu nalámali na menší kousky, poté můžete jednotlivé kusy nalepit i například na část domu, která je do oblouku. Využijte tak těchto možností a braňte se, je to přeci váš majetek. Hroty můžete aplikovat kamkoliv, kam je potřeba, klidně i na úzké římsy, okenní parapety nebo ploty.