Vše, co potřebujete pro své novorozené dítě

Když se chystáte přivést své sladké novorozeně domů, možná si kladete otázku: „Co dítě v prvních týdnech doma opravdu potřebuje?“ Odpověď zní: nic moc.

Samozřejmě, pokud se podíváte do seznamu návrhů v dětském registru nebo se zeptáte v obchodě s dětským vybavením, pravděpodobně to bude znít, že Vaše miminko potřebuje všechno pod sluncem! Někteří rodiče chtějí všechny ty skvělé dětské výrobky a pomůcky, které mohou usnadnit život s miminkem. Ale pro minimalisty, rodiče s omezeným rozpočtem nebo nové rodiče, kteří jsou trochu zahlcení, je v pořádku zůstat u základních věcí. Slibujeme Vám, že Vaše dítě si rozdílu nevšimne.

Přesto, když budete připraveni s následujícími položkami, zvládnete první dny a týdny bez nutnosti běhat na poslední chvíli do obchodu nebo nakupovat online a zajistíte, že Vaše dítě bude mít pohodlí, bude dobře nakrmené a bude mít vše, co potřebuje.

Krmné potřeby

Pokud kojíte, nepotřebujete o moc víc než svá prsa – a kontakt na dobrou laktační poradkyni nebo podpůrnou skupinu pro kojení, pokud byste se setkali s problémy při kojení (což se někdy stane téměř všem).

Pokud plánujete kojení umělým mlékem, je dobré probrat s lékařem značky a typy umělých mlék a také to, kolik umělých mlék máte mít po ruce, až si přinesete dítě domů.

Ať už budete své miminko krmit jakkoli, budete potřebovat spoustu odříhávadel. Věřte nám.

Pokud plánujete krmení z láhve, ujistěte se, že máte k dispozici několik lahví, abyste se vyhnuli mytí uprostřed noci. Kartáč na láhve je nezbytný, ale můžete počkat, zda budete potřebovat stojan na sušení lahví nebo koš do myčky na mytí lahví.

Kojící maminky toho moc nepotřebují, ale bude se Vám hodit několik užitečných pomůcek, jako jsou kojicí vložky a krém na bradavky – a odsávačka mateřského mléka pro případ, že budete muset pro novorozence odsávat.

Teď je ten správný čas nakoupit nejvýhodněji vše, co potřebujete a získat 20% slevu.

Týden s TESCOMOU běží v  internetovém obchodě.