Kvalitní postel, rošt a matrace zajistí zdravý spánek

V posteli den začínáme ale i končíme, a strávíme v ní neuvěřitelnou třetinu našeho života. Co tak si vybrat pohodlnou, útulnou a zdravou postel? Orientovat se, a vybrat správnou z tak široké nabídky jakou je náš trh nasycen naštěstí není až tak náročné, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Nejdůležitější částí je rošt s matrací. Právě při výběru těchto pilířů každé postele se rozhoduje, zda budeme z naší postele vstávat šťastní a odpočatí, nebo se probouzet unavení a skleslí. Samozřejmě je ergonomická postel důležitá i pro naše zdraví a to hlavně pro páteř.

Postele z masivu se vyznačují kvalitním přírodním materiálem, postele z lamina mají jednoduchý a moderní vzhled. V nabídce je široký výběr postelí v různých šířkách – jednolůžkové postele, manželské postele, čalouněné postele, postele s úložným prostorem, rozkládací postele s přistýlkou ​​i dětské postele – to vše pro Váš nerušený a příjemný spánek. Základními charakteristikami zdravé postele je minimální tlak na páteř, anatomicky správně podpírání spícího, kvalitní materiály a snadná údržba.

Určitě neméně důležitým je i design postele, který většinou vychází ze stylu, kterým máme zařízenou ložnici. Postele z masivu se vyznačují kvalitním přírodním materiálem, postele z lamina mají jednoduchý a moderní vzhled.