Umyvadlo pro různé typy koupelen

Každý z nás touží po nejen praktické, ale i vkusně zařízené a dokonale vybavené koupelně. Naši pozornost jsme dnes obrátily na originálně řešené umyvadla. Najdete si mezi nimi svého favorita?

Pro vícečlennou rodinu

Bývá u vás při ranní hygieně pořádně rušno a na jedno „vzácné“ umyvadlo máte dlouhý pořadník? Jednoduché řešení: již při plánování nového bydlení vyčleňte na koupelnu dostatečný velký prostor a v centrální části umístěte praktický umyvadlový ostrov se čtyřmi umyvadly. A nezapomeňte, nad umyvadlem musí být i zrcadlo. Takové čtyřhranné s inteligentním osvětlením nejen opticky zvětší prostor, ale po rozsvícení koupelnovou zónu dokonale prosvětlí.

Krása bílého umyvadla

V jednoduchosti je krása – bílou koupelnou nikdy nic nezkazíte. Bílý mramorový obklad s jednoduchým hranatým umyvadlem je sázka na jistotu. Mycí kout však nemusí být vždy jen obligátní skříňky na nožičkách. Méně vzhledné armatury rafinovaně překryjí mramorové schůdky, které skvěle poslouží i jako odkládací prostor.

Tak trochu techno umyvadlo

Moderně a vkusně v menším koupelnovém prostoru se bude vyjímat kovové umyvadlo umístěné na originálním dřevěném závěsném stojanu, který zároveň překrývá odtokové armatury. Kov v kombinaci s měkkým odstínem dřeva a dobře zvolenou barvou obkladu vytvořil dokonalý celek.

Mozaiková skládačka

Originální mozaikové umyvadla dodají jinak trochu seriózní koupelně šarm a měkkost. Vkusně sladěné s keramickým obkladem a doplňky vytváří příjemnou zónu odpočinku a očisty.

Keramické umyvadlo pro romantiky

Patříte k romantickým duším a hranaté kovové výlevky umyvadel vám nic „neříkají“? Pak byste měli svou pozornost při výběru zaměřit na originální keramické kousky s florálními motivy. V kombinaci s jednoduchou baterií si vaše koupelna stále zachová současný vzhled.