Rigidní hybridní systém Titan

Titan Rigid je podlaha s rigidním jádrem (známá také jako hybridní), která je krásná a odolná. Široká a dlouhá prkna a jejich úžasné vzory odrážejí krásu skutečného dřeva a vyzařují pocit tepla a stylu v celém Vašem domě. Integrovaná akustická podložka umožňuje pokládku click prken na všechny druhy rovných povrchů a jde to rychleji než kdy jindy. Dřevěné podlahy Titan Rigid navíc nabízejí kompletní řešení s dokonale sladěnými doplňky pro krásnou povrchovou úpravu Vaší podlahy.

Deset úžasných designů

Tato řada se skládá z deseti úžasných vzorů, včetně čtyř australských druhů, a je dodávána v dlouhých a širokých prknech, která vytvářejí pocit tepla a stylu v celém domě.

Tato prkna krásně odrážejí kouzlo skutečného dřeva díky svému mikroúkosu. Velmi matná povrchová úprava jim dodává autentický vzhled a charakter. V rámci každého prkna se design neopakuje, což znamená, že každé prkno je jedinečné.

Uniclic

Celá řada Titan Rigid je vybavena nejpevnějším spojovacím systémem na světě Uniclic, který umožňuje rychlou a snadnou instalaci.

Systém Uniclic je to, co odlišuje podlahovou krytinu Titan rigid od jejích konkurentů a zaručuje, že v celé podlaze nebudou žádné mezery ani nesrovnalosti.

Příslušenství

A abychom nezapomněli, Titan Rigid nabízí komplexní řešení pro Vaši podlahu s dokonale sladěným příslušenstvím, včetně vodotěsného krytu skotia a dilatačního krytu, „custom look“ schodišťového nosu a koncového profilu v barvě šampaňského, který zajistí kompletní povrchovou úpravu.

20letá záruka na domácí opotřebení

S plnou 20letou zárukou na opotřebení v tuzemsku a extra silnou vrstvou opotřebení tato prkna Titan Rigid obstojí ve zkoušce času! „Je to vítěz v každé domácnosti.“