TOP dlažby do koupelny

Jaká barva dlaždic je nejlepší do koupelny?

Barva má potenciál ovlivnit to, jak se prostor cítí, jeho atmosféru a jak dobře stárne. U koupelen návrháři často tíhnou ke světlejším paletám barev, protože to může vyvolat dojem, že prostor vypadá a působí větším dojmem, než je.

Zatímco bílá se běžně používá v ensuite k vytvoření iluze velkorysého prostoru, světlejší tóny jsou také oblíbenou volbou pro větší koupelny, protože jsou nadčasové a všestranné. Výběr bílého nebo světlejšího barevného schématu v koupelně také poskytuje prázdné plátno, které vám umožní začlenit výrazné tóny do svěží zeleně a barevných ručníků.

Samozřejmě, pro ty, kteří chtějí udělat dojem, tmavé, vzorované nebo barevné dlaždice do koupelny jsou skvělým způsobem, jak přidat drama a vytvořit ten skutečný wow faktor ve vašem domě.

Jaká dlažba do koupelny je nejoblíbenější?

V současné době je v nabídce tolik neuvěřitelných obkladů, bílé obklady jsou bezpochyby hvězdou přehlídky. Bílé dlaždice navozují pocit čistoty a svěžesti a jsou tak klasickým stylem, že si budete jisti, že po 10 letech je budete stále milovat stejně jako dnes.

Pro ty, kteří chtějí své koupelně dodat trochu dramatu, existuje několik dalších trendů dlaždic, které se v poslední době dostaly do centra pozornosti. Nejpozoruhodnější je, že dekorativní vzory enkaustických dlaždic se staly nesmírně populární v domácnostech po celé Austrálii, které jsou oblíbené pro své neutrální, ale zábavné potisky. Tyčinkové mozaikové dlaždice v japonském stylu, jinak známé jako dlaždice „kit-kat“, jsou také oblíbenou volbou díky svému minimálnímu, ale zvýšenému stylu. Dlaždice kit-kat se svým hmatovým povrchem propůjčí vaší koupelně pocit texturního tepla.

Neváhejte proto a vybírejte z naší pestré nabídky dlažeb.