Technické koupelnové vymoženosti

Koupelnový prostor prošel za poslední léta podstatnou proměnou, i sem pronikají stále nové a nové technické vymoženosti. Představíme vám několik z nich, které vám pobyt v koupelně jistě zpříjemní.

Koupelnová kabina pro všechny smysly

Wellsuite je kabina vybavena hydromasážními tryskami, parní saunou, aromaterapií, chromoterapií, hudbou z rádia nebo MP3 a telefonem. Elektronická klávesnice ovládá všechny nastavitelné funkce. Toto vše se vtěsnat do prostoru 120 x 80 x 220 cm.

Sušící skříň do koupelny

Sušící skříň nahradí nevkusné sušáky, a dokonce pomůže vyhřát koupelnový prostor. Nezabere mnoho místa, takže ji bez problémů umístíte i v menší koupelně. Výhodou je i elegantní design, který zajistí, že ručníky a různé kousky oblečení nikdo neuvidí. Topný systém sušící skříně je jednoduše připojen k ústřednímu topení. Ve spodní části je ovládání se dvěma tlačítky, jedno na rozběh ohřevu pomocí topné tyče a druhé pro zapnutí ventilátoru, který zajistí cirkulaci vzduchu z místnosti i uvnitř skříně.

Sprcha do koupelny

Pokud toužíte po ojedinělém kousku do své koupelny, možná vás zaujme Aquanatass. Je to sprcha a zároveň socha s mírně zakřiveným tělem a patentovanou technologií, která poskytuje různé formy vody.

Sprchujte se jako v dešti

Tak se můžete osprchovat pod plochými sprchovými hlavicemi inteligentní sprchy. Ta je doplněna různými tryskami, světlem, vůní. Pomocí nich si lze naprogramovat různé choreografie inspirované jevy a atmosférou počasí, například mlhavý opar, déšť, letní bouři. Toto vše podporuje vůně bylin, bobulí, tropů. Pokud budete mít vůně málo, můžete si ji dopřát i v podobě esenciálních olejů a balzámů, které jsou součástí systému a fungují při použití sprchy.

Toaletní mísa úsporná na vodu a prostor

Nejnovějším přírůstkem je toaletní mísa s nádržkou na vodu uvnitř systému, čímž šetří prostor. Vodní nádrž je rafinovaně zapracovaná uvnitř záchodové mísy, jejíž design je navržen tak, aby při splachování byla snížena spotřeba vody.

Zrcadlo, které můžete poslouchat

Pokud potřebujete poslouchat hudbu všude, i v koupelně, můžete to několika způsoby. Jedním z nich je zabudován MP přehrávač v zrcadle. Dotykový displej přímo na zrcadle nabízí jednoduché ovládání přehrávání hudby či rádia. Navíc zobrazuje datum a čas. Zrcadlo si můžete pořídit ve velikosti od 90 cm až do dvou metrů.

Ponořte se do vany s hudbou

Hudbu ze zrcadla byste asi ponoření ve vaně neslyšeli, ale v  akustické vaně ano. Zvukový systém pro vany rozšiřuje zážitek z relaxačního koupání o novou dimenzi. Jednotlivé komponenty jsou skryty nainstalovány pod vanou a ta funguje jako rezonanční těleso, vydává věrný zvuk nejvyšší kvality, takže se můžete doslova ponořit do oblíbené hudby. Přijímač dokáže přehrávat zvukové soubory ze smartphonu, počítače, tabletu nebo z každého jiného přístroje podporujícího bluetooth. Zvukový systém se ovládá jednoduše zvukové.

TV v zrcadle

Mnozí ocení i televizor v koupelně. Obraz s Full HD rozlišením mohou sledovat z LED TV obrazovky, která po vypnutí vypadá jako běžné zrcadlo. Výrobce nabízí, tři různé povrchové provedení – bílé sklo, černé sklo nebo nejoblíbenější zrcadlo.