Sítka Wave si vás získají svými barvami a vůněmi

Vadí vám nepříjemný zápach z pisoárů na pánských záchodech? Naštěstí existuje pro tento problém řešení: sítka Wave, která uvolňují svěží vůni. Vonné esence spolehlivě eliminují zápach a zamezují jeho opětovnému vzniku. Sítka můžete položit do pisoárů na veřejných toaletách nebo ve své domácnosti. Jedno sítko vydrží v mušlích 30 dní a indikátor vás upozorní na to, že ho musíte vyměnit za nové. 

Ekologická sítka Wave pro čisté pisoáry

Sítka do pisoáru Wave skutečně fungují. Potvrdí vám to majitelé restauračních zařízení, provozovatelé toalet na veřejných místech i domácnosti se zabudovanými pisoáry. Tyto osvěžovače vyrábí americká společnost Fresh Products a prostřednictvím prověřených prodejců je představila i českým zákazníkům. V současné době zakoupíte tři řady ekologických sítek Wave, která nezatěžují životní prostředí. Nemusíte je zavěšovat – stačí je položit na dno pisoárů a nechat dělat práci za vás. A to myslíme doslova: sítka udržují pánská WC dlouhodobě čistá a zkracují čas na jejich úklid.

Aroma šťavnatého ovoce i rozkvetlých květů

Americká společnost nejprve přišla se sítky Wave v několika barevných variantách a vůních. Projeďte se na vlně svěžesti se sítky, která vás přenesou do zahrady plné květin nebo tropického ráje se šťavnatým ovocem. Vaše smysly okouzlí sítka Fabulous, Kiwi Grapefruit, Spiced Apple, Cucumber Melon, Honeysuckle, Mango, Cotton Blossom a Citrus. Stejnou měrou si zamilujete sítka Wave 2 s elastickou mřížkou, přes kterou vidíte případné nečistoty na dně pisoárů.

Jehličky na sítkách pro udržení hygieny

Horkou novinkou jsou gelová sítka Wave 3D. Stejně jako předešlé dvě řady mají univerzální velikost do všech typů běžných mušlí, ale liší se tvarem. Můžete je vložit do suchých i mokrých pisoárů a těšit se z toho, že muži nepotřísní kapičkami moči blízké okolí pisoárů ani sebe. Všechna sítka Wave jsou totiž opatřena jehličkami, které předcházejí nežádoucímu rozstřiku. Sítka z řady Wave 3D je mají dokonce na obou stranách, takže se tekutina neudržuje pod sítkem a volně stéká do odtokového kanálku.

Řekněte sbohem ucpanému odpadu

Sítka Wave plní mnoho funkcí. Rozzáří každý bílý pisoár, upoutají pozornost příchozích a nepropadnou jimi případné nečistoty. Zároveň zachovávají průchodné odtokové cesty a tekutina putuje bez problému dále do odpadu. Tato odolná sítka se nerozpouštějí a po třiceti dnech je jednoduše vyndáte a vyměníte za nové. Pokud se chystáte sítka pořídit do své domácnosti, zeptejte se svého partnera nebo manžela, jakou preferuje vůni. Na své si přijdou muži, kteří nedají dopustit na sladké, kořeněné ani svěží vůně.

Sítka Wave splní vaše očekávání a překvapí vás jejich nízká cena. Věříme, že první koupě sítek nebude tou poslední.

Více na: www.ecofresh.cz