Rohové lavice se hodí do kuchyně

Kuchyň a jídelna se bývají považovány za srdce domova. Pohodovou náladu a praktické využití prostoru nabízí do jídelního nebo kuchyňského prostoru rohová lavice.

Rohové lavice byly kdysi součástí každého panelákového bytu či rodinného domu. Když pominuly staré časy, s novým začátkem se mnozí lidé zbavili všeho, co jim připomínalo minulost. Nezřídka k tomu patřily i rohové lavice. Díky svým nesporným kvalitám a odolné nátuře se však vrátili v novém, moderním hávu.

Dnes se rohové lavice dokážou stát dominantou velké jídelny a zároveň umí prakticky, účelně a stylově vyplnit malý prostor. Díky nekonečným variantám sestavení a možnostem čalounění se dokonale přizpůsobí stylu vašeho domu či bytu. Jednoduché, čisté linie přináší jídelní sestava. Ale i rovné lavice jsou vyrobeny z laminované dřevotřískové desky hrubé 36 milimetrů a dostupné jsou ve všech dřevnatých dekorech (od světlých, jako jsou buk, divoký dub a jasan, až po tmavé jako olše, švestka, světlý a tmavý ořech).

Čalounění rohových lavic je ze speciální PUR pěny a je odolné vůči prosezení. Široký výběr čalounických látek, od imitace kůže pro moderní minimalismus, pohodlné a teplé imitace velurové usně, až po velký výběr vzorů tkaných látek, které dodají jídelní sestavě punc populárního venkovského stylu.

Tak jak se v současnosti dostává do popředí míchání stylů a velký boom zažívá návrat retro, tak jídelním lavicím pomalu stoupá jejich původní oblíbenost.