Na výběru dětských svítidel je třeba si dát záležet

Při výběru svítidel do dětského pokoje bychom měli popustit uzdu své fantazii, vrátit se do dětských časů a zavzpomínat si na to, co jsme jako děti měli nejraději. Byl to svět pohádek, nebojácných hrdinů, kouzelných bytostí a hlavně barev.

Osvětlení v dětském pokoji je jednou z důležitých součástí celkové atmosféry místnosti, ve které má váš potomek trávit podstatnou část svého času. Proto si na výběru svítidel třeba dát záležet.

Kombinací zkušeností a inovací s magickým světem byla vytvořena kolekce svítidel, které přetvářejí dětský pokoj na krajinu zázraků. Závěsné, nástěnná či stropní svítidla, ale také stolní lampy dokážou povzbudit představivost, udělat chvíle netradičními a změnit rutinu na zábavu.

Noční svítidlo se senzorem pohybu pomáhá vašim dětem cítit se v noci bezpečnější, lépe spát a probudit se svěžejší. Náladová stolní svítidla jsou vhodné pro starší děti. Na těchto svítidlech lze navolit barvu, kterou mají vaše děti rádi. Pokud podržíte tlačítko na svítidle déle, bude měnit barvy samo, což jistě ocení děti, které fascinují objekty plné barev.

Dětský pokoj by měl být osvětlen jednou centrální stropní dětskou lampou. Dále nesmíme zapomenout na osvětlení psacího stolu. Osvětlení dětského pokoje můžeme doplnit také o různé nástěnná svítidla, které mají sice nižší svítivost, ale slouží zejména jako noční svícení.