Sedačka může plnit funkci lůžka

Hledáte pohovku, na níž by se dobře sedělo a zároveň by byla pohodlná i na spaní, například pro návštěvy? Postel a pohovka v jednom je dnes v domácnostech velkým hitem.

Rozkládací pohovka slouží přes den na sezení a  noci ji můžete rozložit jako lůžko. Je to velmi praktický druh nábytku, který v případě potřeby rychle proměníte na postel pro návštěvy. Ráno ji pak opět v okamžiku složíte do podoby designové pohovky tak, aby nezabírala mnoho místa. V prodejnách nábytku najdete rozkládací pohovku i s úložným prostorem.

Rozkládací pohovku využijete v bytě i domě

Také mívají vaše děti občas na návštěvě kamarády ze školy? A nejen vaše děti, ale často i vy? Pokud ano, tak právě vaše rodina jistě ocení rozkládací pohovku v obývacím pokoji, dětském pokoji nebo pracovně. Zařiďte si byt či dům tak, aby v něm bylo místo na spaní i pro vaše přátele. Pokud nemáte místo na pokoj pro návštěvy, rozkládací pohovkou vyřešte tuto situaci efektivně a jednoduše.

V obchodech si vybere každý

Výběr rozkládacích sedaček v obchodních domech je velmi pestrý. Nejoblíbenější jsou menší rozměry pohovek, například tzv. dvojsed. V nabídce obchodních domů najdete samozřejmě kromě dvoumístných pohovek i další velikostní varianty.

Aktuálně jsou mezi pohovkami oblíbené především hranatější tvary a neutrální barvy, mezi populární stále patří černé a bílé varianty a kontrastní červená. Komu se líbí sytější tóny, taktéž s výběrem nebude mít problém.

Mnoho lidí však dává přednost i látce, která je na dotek teplá, často strukturovaná s množstvím vzorů a barev, no a v neposlední řadě, je poměrně nenáročná na údržbu. Inspirujte se například rozkládací pohovkou, která kromě rozkládacího lůžka nabízí i praktický úložný prostor.