PVC podlahy, návrat klasiky v moderním pojetí

Rekonstrujete, či chystáte přestavbu vašeho interiéru?  Zaměřte se především na kvalitní podlahu, která je základem každého interiéru. Máme pro vás tip na kvalitní PVC podlahy, které jsou velice moderní podlahovou krytinou. V posledních letech prošly velkou proměnou, kterou se zlepšily hlavně jejich vlastnosti.  

PVC neboli polyvinylchlorid se někdy plete s vinylem. Rozdíl je v tom, že vinyl je tvrzený, kdežto PVC je měkčené. Své využití  PVC podlahy nenajdou jen v domácnosti, ale také v komerčních prostorách. Na současném trhu naleznete nepřeberné množství vzorů a dekorů. Výhodou PVC podlah je také nenáročná údržba. Tyto podlahy zaujmou především dlouhou životností a vysokou odolností.

Firma Svět podlah společnosti Supellex nabízí nepřeberné množství vzorů a dekorů PVC podlah. V nabídce naleznete hned několik kategorií:

  • PVC podlahy Gerflor DESIGNTEX
  • PVC podlahy Gerflor DESIGNTEX Plus
  • PVC podlahy Gerflor DESIGNTIME
  • PVC podlahy Beauflor – vhodné především do komerčních prostor
  • PVC podlahy IVC – vhodné pro bytovou zátěž
  • PVC podlahy Forbo – vhodné pro bytovou zátěž

 

PVC podlahy Gerflor DESIGNTEX  – novinka na trhu

PVC podlahy Gerflor DESIGNTEX vynikají unikátní textilní podložkou. Výhodou je dobrá odolnost. Tato kategorie je vyrobena unikátní patentovanou technologií, díky které jsou tyto podlahy méně citlivé na nerovnost povrchu. Tato kolekce patří do skupiny samovyrovnávacích podlahových krytin.   

PVC podlahy Gerflor DESIGNTEX Plus

Kolekce Gerflor DESIGNTEX Plus je dána jedinečnou konstrukcí. Povrchová vrstva je ošetřena nátěrem, který zabraňuje šíření bakterií i plísní. Výhodou těchto podlahových krytin je vysoká odolnost. Své využití najdou v komerčních prostorách, v bytech i v rodinných domech.

PVC podlahy Gerflor DESIGNTIME

Podlahy Gerflor DESIGNTIME jsou vyztuženy skelnými vlákny, díky kterým má podlaha vynikající rozměrovou stabilitu. Tyto podlahy jsou vhodné pro oblasti s těžkým provozem, například do školy, obchodů či nemocnic. Využít jej můžete také v rodinných domech či bytech, kde je víc členů domácnosti, psi, kočky či děti jezdící na odrážedlech.