Mrazuvzdorná venkovní dlažba

Sháníte kvalitní dlažbu do exteriéru, která bude odolná vůči mrazu a jiným nešvarům počasí? Vyberte si z naší nabídky mrazuvzdorných venkovních dlažeb. Mimo to jsou také odolné vůči vodě a vysokým teplotám, což Vám umožní je instalovat na zahradě, terase, v koupelně, kolem krbu nebo jinde, kde na ně mohou působit zhoršené povětrnostní podmínky.

Mrazuvzdorné protiskluzové dlažby pro venkovní použití ideálně zapadnou v podstatě do každého exteriéru. Nabízíme širokou škálu krásných designů, imitace dřeva i kamene různého provedení a formátů. Hlavní výhodou je zejména dlouhá životnost keramických dlaždic a schopnost odolávat i těm největším mrazům, aniž by došlo k jakémukoliv poškození či dokonce prasknutí dlažby.

Díky speciální protiskluzové úpravě na nich jen tak neupadnete a přitom se po nich pohodlně chodí. Tuto výhodu obzvláště ocení rodiny s dětmi. Podlahy jsou maximálně bezpečné a péče o ně není nijak náročná. K vytírání postačí obyčejná voda, v případě většího znečištění se nemusíte bát použít i agresivnější čistidla. Keramika jim bez problému odolá.

Zpravidla platí, že materiály vhodné pro venkovní použití můžete bez obav použít i ve vnitřních prostorách, nikdy však ne naopak.

Rektifikační terče umístěné pod dlažbou

Pokládka mrazuvzdorné dlažby může být snadno provedená za pomocí speciálních rektifikačních terčů. Nabízíme vám tyto stále oblíbenější pomůcky pro instalaci venkovní dlažby suchou cestou. Hlavní výhody spočívají v jednoduchém nastavení potřebné výšky podstavců a sklonu plochy pro dostatečný odvod vody. Při pokládce dlažby na terče není nutné mít předem dokonale vyrovnaný podklad, protože podstavce jsou výškově nastavitelné po milimetru a nerovnosti v terénu se tak lehce vykompenzují. Terče umožňují podporu různorodých materiálů od teras po dlažby různého tvaru. Skvěle se hodí například při pokládce dlažby kolem bazénů. Lze v něm vést veškeré přívody, odtoky a technologické zařízení. Každý jednotlivý terč se pyšní nosností až 1000 kg.

Výběr tloušťkových i formátových rozměrů je široký. Všichni producenti se zaměřují především na co možná největší spokojenost zákazníků, a proto vyrábějí keramickou dlažbu ve velkém množství krásných imitacích, které nerozeznáte od přírodních materiálů, jimiž jsou inspirované. V prvé řadě se jedná o kámen a dřevo. V nabídce naleznete dostačující výběr tloušťkových i formátových rozměrů. Díky propracovaným technologickým postupům a certifikované výrobě není pochyb o vysoké kvalitě každého keramického dílce.