Zemní fólie PVC RENOLIT ALKORPLAN

Flexibilita a estetická úprava ALKORPLANU zajišťuje, že je produkt vhodný pro nové stavby a renovace a poskytuje hydroizolační řešení pro všechny obytné aplikace.

Vhodnost

RENOLIT ALKORPLAN zajišťuje hydroizolaci všech nemovitostí od velkých bytových domů až po jednotlivé domy včetně kompletních střešních systémů, přístaveb, balkónů, přístřešků, vikýřů, garáží a verand; moderní design, tradiční a dobová konstrukce.

ALKORPLAN je plně kompatibilní s příslušenstvím z PVC, jako jsou střešní světlíky, palubní desky a obklady, a je schopen hydroizolovat ploché, šikmé nebo zakřivené střechy. Čistý lehký materiál je k dispozici v různých barvách a při instalaci nevyžaduje žádný otevřený plamen.

Výhody a výhody

Nákladově efektivní – jedna role o ploše 30 m2 nahradí šest bitumenových rolí ve dvouvrstvém systému a její lehká konstrukce (o 20 % až 40 % lehčí než tradiční vícevrstvé systémy) snižuje hmotnost a náklady na nosnou konstrukci. Kromě toho má ALKORPLAN nízké náklady na údržbu, vyžaduje pouze půlroční vizuální kontroly, světlost okapů a odtoků.

Fyzikální vlastnosti – jedna vodotěsná vrstva, která je paropropustná, pružná, čistá pro instalaci a obsahuje statickou a dynamickou odolnost proti perforaci.

Tepelné vlastnosti – vhodné pro teplé a studené střešní detaily, vyhovující platným předpisům a kompatibilní se všemi hlavními izolačními materiály.

Ohnivzdorné – certifikace podle aktuálních evropských norem.

Montáž – celorepublikový tým certifikovaných dodavatelů střech.

Trvanlivost – BBA (British Board of Agrément) potvrdila životnost přesahující 40 let.

Záruka a záruka – záruka na produkt v délce 10 až 20 let s volitelnou 20letou zárukou krytou pojištěním pokrývající materiál, práci a přístup.

Barevná škála – bezkonkurenční výběr barev plus specifické možnosti RAL a Pantone (pro 500 m2+).
Vzhled, odrazivost a účinnost

Střešní profil RENOLIT ALKORDESIGN – zvýrazňuje vzhled střechy a vytváří dojem stojaté drážky.

RENOLIT ALKORBRIGHT – bíle lakovaná jednovrstvá membrána poskytující chladivou střešní technologii díky vysoké odrazivosti. Zvyšuje účinnost FV a solární tepelné energie.

RENOLIT ALKORSOLAR – unikátní přístup k upevnění fotovoltaiky na jednovrstvou membránu. Profil poskytuje nízkou hmotnost a nepronikání řešení bez potřeby dalšího předřadníku. Může být také použit jako nosný systém na střeše pro opláštění s různými dekorativními úpravami.

RENOLIT ALKORGREE – živá zelená střecha s rozsáhlým balíčkem sedu, který přináší vizuální a ekologické výhody spolu se sníženým dopadem na místní odvodňovací systém.

Kde koupit zemní fólie PVC RENOLIT ALKORPLAN

Největší výběr oxidovaných asfaltových pásů najdete v ověřených internetových obchodech, které jsou  určené pro použití do povlakových hydroizolací spodní stavby.