Koupelnový nábytek na míru

Je levnější postavit nebo koupit koupelnový nábytek?

Zakázkové umyvadlo obvykle stojí asi dvakrát tolik než prefabrikované umyvadlo, protože na výrobě a sestavování nábytku se podílí více subdodavatelů. Navíc musíte nakupovat materiály odděleně od různých prodejců (základna pod umyvadlo, umyvadlo a další hardware).

Vlastní koupelnový nábytek

Vlastní umyvadla zahrnují jakékoli umyvadlo vyrobené na míru pro Vaši koupelnu. To může zahrnovat položky, které pocházejí ze zakázkové dřevozpracující nebo truhlářské dílny nebo toaletní potřeby vyrobené na zakázku Vaším dodavatelem/tesařem. Tyto kusy nábytku jsou obvykle rozděleny do 4 částí, které je třeba zakoupit samostatně a postavit na místě.

Co je na rekonstrukci koupelny nejdražší?

Práce

Obvykle je nejdražší část přestavby koupelny práce, obkladačské práce a instalatérské práce. I když jsou tyto oblasti vynikající, existují další aspekty, jako jsou změny uspořádání, sprcha atd., které mohou zvýšit rozpočet podle vašich preferencí.

Co je při rekonstrukci koupelny na prvním místě?

Nejprve odstraňte koupelnové příslušenství. Za předpokladu, že částečně nebo úplně renovujete koupelnu, budete muset začít odstraněním sádrokartonu a všech zařizovacích předmětů, které vyměňujete. Vykuchání koupelny sami není příliš obtížné, ale ujistěte se, že dodržujete správné kroky, abyste se vyhnuli nákladným chybám během fáze demolice.

Proč jsou koupelnová umyvadla tak drahá?

Koupelnové umyvadla jsou drahá kvůli materiálu, velikosti a designu, který je potřeba k jejich vybudování.

Jaký materiál je nejlepší použít na desku do koupelny?

Mezi nejlepší možnosti patří žula, mramor, umělý mramor (umělý povrch vyrobený ze skutečných mramorových třísek a pryskyřice), pevné povrchy, dlaždice a dřevo. Přestože se koupelnové topy méně opotřebovávají než je tomu u kuchyně, možná budete chtít zvážit odolnější materiály, protože v koupelně existuje mnoho rizik pro poškrábání.

Jaká je nejodolnější umyvadlová deska?

Křemen je jedním z nejtvrdších materiálů dostupných pro Vaši umyvadlovou desku. Je to navržená pracovní deska složená z křemene a pryskyřice. Je méně porézní než jakákoli pracovní deska z přírodního kamene, takže se skvěle hodí na pracovní desku v koupelně.

Naplánujte si nábytek do koupelny přesně na míru svým potřebám