Jak vybrat flambovací pistoli

Přineste si domů flambovací pistoli, která dodá jídlu profesionální nádech. Můžete ji použít k ohřevu kovů, strojních součástí, ochraně kabelů, sušení nádob, tavení plastů, ohřevu zlata nebo stříbra ve šperkařství. Tyto plamenné pistole můžete použít k vaření, zapékání, rozpouštění sýra, výrobě creme brulee, opékání pusinek nebo zapékání paneer. S plynovou plamenovou pistolí, i když se snadno používá, je třeba zacházet opatrně. Dbejte na to, aby se nacházela mimo dosah dětí. Plamenové pistole používají jako palivo LPG nebo petrolej, propan nebo butan a lze je znovu naplnit. Na trhu jsou plynové pistole různých výkonů a značek. Průtok plamene můžete nastavit podle svých požadavků. Plamenný hořák používají kuchaři, šperkaři, kovotepci, pryskyřičníci, architekti. Můžete si vybrat podle svých potřeb a nákladů. Před nákupem se vždy ujistěte, že jste zkontrolovali recenze a hodnocení. Ujistěte se, že jste si dobře přečetli návod a že máte zkontrolovanou bezpečnostní výbavu. I když se plamenové pistole snadno používají, je třeba si být dobře vědom rizik a zacházet s nimi opatrně. 

Jak vybrat kuchyňskou páječku?

Flambovací pistole by měla být intuitivní, snadno ovladatelná jednou rukou a pohodlně se držet. Měla by vydávat silný a stálý plamen. Dobrá pistole by především měla uživateli poskytovat vysoký stupeň kontroly, a tedy i přiměřenou míru bezpečnosti.

Můžete na crème brûlée použít běžný hořák?

Ano, na crème brulee můžete použít butanový hořák. Kuchyňský hořák na butan je ve skutečnosti nejlepší metodou pro karamelizaci cukru před podáváním. Butan je standardní palivo používané pro kuchyňské nebo kuchařské hořáky a jeho použití k přípravě crème Brulee bude snadnou a účinnou metodou.

Jaký druh hořáku používáte na jídlo?

Ano, butanový hořák lze bezpečně použít přímo na potraviny. Nikdy nechcete nic spálit na škvarek a měli byste se snažit udržet plamen několik centimetrů od jídla.

Lze pro hořák použít jakýkoli butan?

Jaký druh butanu se dává do hořáku? Do kuchyňského hořáku byste měli hledat rafinovaný butan. Pro jistotu hledejte butan, který vyrábí stejná společnost jako Váš zapalovač. Jak již bylo řečeno, většina butanu je univerzální, což znamená, že jej můžete použít k plnění všech typů butanových zapalovačů.

Kde skladujete letlampu?

1: Butanové hořáky skladujte na dobře větraném místě mimo dosah přímého slunečního záření. 2: Butanové hořáky uchovávejte mimo dosah tepla, jisker, otevřeného ohně a horkých povrchů.

Teď je ten správný čas nakoupit nejvýhodněji vše, co potřebujete a získat 20% slevu. Týden s TESCOMOU běží v  internetovém obchodě.