Různé zatemnění oken

Když slunce pálí, mají cenu zlata zatemňovací rolety, žaluzie a závěsy. Které padly do oka vám?

I barvy voní!

V horkých dnech umí vyslat do prostoru dojem příjemného ochlazení, který máme, když cucáte mentolové bonbony. Vysoké trojdílné okno je jako stvořené pro nakládané římské rolety světlé barvy. Působí čistě, svěže, vzdušně a vznešeně.

Bílá nebo černá?

Bílá. Vyvrací totiž mýtus o nepropustnosti tepla přes černou tkaninu. Proč ji tedy nevyužít na okno?

Květiny na okně

Nejsou živé, voňavé, ale jsou stejně okouzlující. Zejména pokud zabrání citelnému zvýšení pokojové teploty a osvěží moderně řešenou obývák veselou romantikou.

Stínu i ozdobuje

Kontrast pestrobarevné květované tapety a černo-bílé proužkované rolety dává vyniknout oběma „soupeřkám“.

V anglickém stylu

Výrazné barevné nebo vzorované rolety se do prostoru s tradičním masivním nábytkem a doplňky nehodí. Decentně růžová roleta z rákosu je typickým doplňkem tohoto stylu. Je inspirována časy, kdy Anglie kolonizovala exotické země, a přinesli si odtud i bytové doplňky a materiály. Působí jemně, nevtíravě, s pozadím stromů vytváří pěkný „živý obraz“.

Kukuřičné pivo, pohoda, chládek

Tmavé široké žaluzie, trsy citrónové trávy, doplňky s mexickým vzorem evokují ospalou, příjemnou atmosféru baru na pláži v daleké exotické zemi. Vytvořit takovou atmosféru se dá rychle i v centru velkoměsta.

Dřevěné žaluzie

Polootevřené, při dvojici zajímavých bílých váz, s voňavou kytičkou z procházky v přírodě působí jako balzám na duši po uspěchaném pracovním dni.

Veselá barevná grafika

Panelový závěs je praktický, snadno se udržuje a oživuje prostor zajímavým vzorem, který se stává pestřejším právě díky pronikajícím slunečním paprskům.