Detaily v ložnici mohou být velmi praktické

I nábytek v ložnici může mít své tajnosti. Při jeho koupi se ptejte na funkce navíc, které v budoucnu jistě oceníte.

Naoko kompaktní čelo postele může za posuvným panelem ukrývat praktický úložný prostor na odložení rozečtené knížky či brýlí. Stejně, noční stolky se nemusí omezovat pouze na jednu nebo dvě klasické zásuvky. Některé modely myslí na potřebu odkládání i drobnějších věcí, které se ve velké zásuvce snadno ztratí. Designéři proto navrhli i menší úložné plochy nebo vnitřní členění pro přehledné odkládání, například šperků.

Osvětlení ložnicových detailů

Boom LED osvětlení neobešel ani ložnice. Stále častěji je výrobci integrují do konstrukce postelí, buď jako efektní podsvícení, nebo jako lampičky na čtení v záhlaví.

Noční stolky na kolečkách

S dobrým nápadem přišli i noční stolky na kolečkách, jejichž horní deska se dokáže vysunout přes lůžko. Oceníte je při romantických „snídani do postele“. Podobnou službu poskytnou i příruční stolky na kolečkách.

Televize v ložnici?

Samostatná téma je mít, či nemít televizor v ložnici. Optimální řešení přinášejí výsuvné řešení. Ke klasickým patří ukrytí do nábytkové sestavy naproti posteli. Nápaditější řešení je dálkově ovládaný výškový posuv televizoru přímo z komody u čela postele.