Nerezové mozaiky

Umíme mozaikovat z nerezu?

Ve skutečnosti nevyžaduje časté leštění, aby si zachoval svůj původní lesk. Jednoduše řečeno, pokud se bude čistit jednou ročně, bude s ním vše v pořádku. To vše přispívá k tomu, že nerezové mozaiky jsou velmi dobrou a vkusnou volbou pro mozaikové obklady.

Nová dlaždice může osvěžit každou místnost, ale přidáním akcentu nebo designu do této dlaždice může místnost opravdu rozzářit. Nerezová ocel může dodat vašemu pokoji klasický vzhled a připevnění dílů z nerezové oceli je snadné.

Mozaiky z nerezové oceli nemusí být tak populární jako keramické nebo mramorové dlaždice, ale mají také své výhody. To je důvod, proč stále více interiérových designérů a majitelů domů začíná začleňovat nerezovou ocel do celkového designu své kuchyně. Mozaiky vyrobené z nerezové oceli se často používají jako kuchyňské backsplashy. Backsplashes se instalují na zeď těsně nad dřezem nebo sporákem, protože to jsou místa, která se snadno ušpiní. Kuchyňský backsplash chrání stěny před postříkáním olejem, zbytky jídla a vlhkostí.

Moderní vzhled

To je jedna z výhod mozaiky z nerezové oceli, kterou nenajdete v jiných materiálech, jako je keramika nebo mramor. Nerezová ocel dodá každé místnosti futuristický vzhled. Připomíná vám to roboty a vesmírné lodě. Nerezová ocel má čistý a efektivní vzhled, díky čemuž je ideální volbou pro moderní kuchyně.

Snadno se čistí

Zadní kryt vyrobený z nerezové oceli se snadno čistí. Jediný problém, který budete mít, je problém s otisky prstů. Chcete-li odstranit otisky prstů a stopy, stačí na povrch nastříkat malé množství čistícího prostředku na nerezovou ocel a setřít čistým hadříkem, který nepouští vlákna. Nepoužívejte drhnutí nebo ocelovou vlnu, protože to může zanechat škrábance na lesklém povrchu. Pokud se nechcete neustále starat o čištění otisků prstů, můžete zvolit nerezovou mozaiku v matném až saténovém provedení.

Odolný

Nerezová ocel se na rozdíl od keramických nebo skleněných dlaždic snadno nerozbije. Vaše nerezová kuchyňská backsplash vám jistě vydrží dlouho, pokud o ní budete vědět, jak se o ni správně starat. Je také odolný vůči rzi a jiným skvrnám. Materiál je neporézní a neabsorbuje tekuté skvrny, takže je odolný vůči skvrnám. Díky tomu bude váš nerezový backsplash vypadat jako nový i po mnoha letech.

Univerzální

Nerezové dlaždice přicházejí v různých stylech a provedeních. Kromě mozaiky si můžete vybrat také dlaždice v různých tvarech a velikostech nebo si můžete vybrat instalaci velkého plechu z nerezové oceli na stěnu. Pomocí mozaikových dlaždic můžete také vytvořit množství vzorů.