Vybíráte nové umyvadlo? Poraďte se s odborníky!

Stylové a moderní bydlení je v dnešní době velice žádané. Ať už jde o byt či dům, lidé touží po exkluzivním a zároveň příjemném domově, kam se budou každý den rádi vracet. Domov je místo pro radostného setkávání s rodinou a přáteli i prostor pro odpočinek. 

Dokonalá koupelna už nemusí být pouze nesplnitelným snem! Toužíte po harmonickém prostoru, kde se každé ráno naladíte na pohodovou vlnu a večer si zde odpočinete po náročném dni v práci? Nechte se okouzlit jedním z exkluzivních a originálních umyvadel od firmy Keraservis a vyberte si ideální sanitární zařízení do koupelny. Všechny koupelnové požadavky a sny se nyní stanou realitou! 

Nechte si poradit od odborníků

Nejčastěji používaným sanitárním zařízením každé domácnosti je umyvadlo. Vaše rodina se kolem něj točí častěji než Země kolem Slunce, a proto rozhodně nepodceňujte jeho výběr! Na trhu naleznete tisíce druhů a velikostí. Pokud si nevíte rady nebo chcete svůj výběr zkonzultovat s koupelnovým specialistou, Keraservis bude vaší pravou rukou!

Plány na novou koupelnu s vámi budou vždy konzultovat architekti. Díky dlouholetým zkušenostem a individuálnímu přístupu uspokojí firma Keraservis i toho nejnáročnějšího zákazníka. 

Není umyvadlo jako umyvadlo

Každá koupelna či toaleta je jiná a má také jiné požadavky na umyvadla. Stejně tak mají majitelé bytů či domů jiný vkus a požadavky na cenu umyvadel. 

Ve větších a luxusnějších koupelnách se nejlépe vyjímají nástěnná umyvadla, vyrobená z exkluzivních materiálů, jako je litý mramor, přírodní kámen nebo sněhově bílá keramika.

Minimalisté si zamilují umyvadla na skříňku. Elegantní linie, sladěné barevné odstíny a především jednotný design. Umyvadlo umístěné na skříňce se stane hvězdou koupelny!

Keraservis umožňuje milovníkům přírodních materiálů a horkých trendů, umístit umyvadla na dřevěnou desku! Poté už stačí vybrat správnou vodovodní baterii a designový skvost je na světě!

Hledáte nejpraktičtější řešení? Co takhle zápustná umyvadla do desky, nábytku nebo jiného prostoru v koupelně? I takové kousky Keraservis umí!

Do malých koupelen či toalet se dokonale hodí rohová umyvadla. Ušetří spoustu místa i starostí! Do opravdu malých prostor je vhodné umístit koupelnové umývátko.

 

Vyberte to pravé

Keraservis nabízí svým zákazníkům velké množství umyvadel v nejrůznějších provedeních, tvarech, velikostech i materiálech. Každý náročný klient si zde přijde na své!

Věděli jste, kolik tvarů umyvadel existuje? Vybírat můžete mezi hranatými, kulatými, půlkulatými, rohovými, kombinovanými se skříňkou či deskou a spoustu dalších.

Posláním firmy Keraservis je zhmotnění koupelnových snů. Splňte si u nich ten svůj!