Třívrstvá dřevěná podlaha Esco the family. 06 IVETA

Třívrstvá dřevěná podlaha Esco the family. 06 IVETA

Dřevěná podlaha je velmi příjemná na chození a také dobře vypadá. Třívrstvá dřevěná podlaha má mnoho výhod. Skvělou izolaci, podlahové topení a pochází z čisté přírody.

Výhody dřevěných podlah

Dřevo patří k materiálům, které vydrží dlouho. Fungují dobře desítky let a stačí je jen udržovat. Vydrží v původním vzhledu a neztrácí na barvě. Podlaha se snadno udržuje a za pomocí správných čistících prostředků je lesklá a krásná.

Dřevo je antialergické a nezadržuje prach a roztoče, jako například koberce. I ten si však na dřevěnou podlahu můžete položit jako ozdobu či pod stůl. Podlaha má velké možnosti, jak ji zrenovovat, protože desky jdou snadno vyměnit a nemusíte měnit celou plochu, jako u linolea.

Je to obnovitelný materiál, který nezatěžuje životní prostředí a dá se snadno recyklovat. Dřevěné podlahy jsou trvale udržitelné a jejich používání má dlouho historii.

Třívrstvá dřevěná podlaha Esco the family. 06 IVETA

Třívrstvá dřevěná podlaha Esco the family. 06 IVETA je vyrobena ze zcela přírodního materiálu a to z dubu. Je u ní možnost podlahového vytápění a hodí se také pro domácí zvířata. Můžete ji použít do kuchyně, obývacího pokoje a dětského pokoje. Není vhodná to místností, kde je velký kontakt s vodou, jako koupelna ani na venkovní použití.

Vhodným podkladem je samonivelační stěrka a má tloušťku 14 mm. Vyznačuje se kvalitou, pohodlím a vysokou udržitelností. Je to ryze Český a Slovenský výrobek. Každá deska podlahy pochází z dubů, které rostou u nás nebo našich sousedů, tak máte jistotu, že nejde o předražený dovoz. Samotné podlahy jsou opracovány v České republice s důrazem na udržitelnost, takže za každý poražený strom je vysazen zcela nový.

Podlahy mají barvy světle hnědou, tmavě hnědou i šedou. Každá deska má jinou strukturu, která je neopakovatelná. To dovoluje přírodní materiál, který je vždy originální. S dřevěnou podlahou se budete cítit doma dobře a pohodlně za všech okolností.