Polštáře v interiéru dokážou zázraky

Polštáře dokážou v okamžiku změnit atmosféru v obývacím pokoji, ložnici i dětském pokoji. Dodají měkkost a pohodlí, zatímco barvy a vzory dotvoří atmosféru a váš osobitý styl.

Polštáře dokážou dělat zázraky. Jsou malé, velké, jednoduché či vzorované. Jejich obměnou dotvoříte váš domov podle aktuální nálady či ročního období.

Barvy pro radost

Měnit celý interiér s každým ročním obdobím je nemožné. Pár kusů barevných polštářů vám však tuto službu udělá. Stačí, když se změní pár detailů a výsledek je neuvěřitelný. Barevné polštáře osvěží prostor. Kombinovat polštáře není náročné, je však třeba myslet i na to, aby jejich barevnost korespondovala se zbytkem interiéru.

Jako v rajské zahradě

Tóny syté růžové, tyrkysové či žluté navodí atmosféru léta a exotiky. Přesto, že venku je pochmurné počasí, váš obývák může rozkvést jako v rajské zahradě. Florální vzory navíc promění váš interiér na oázu klidu, kde je relax povinný.

Zvěřinec v obýváku

Zebrové nebo leopardí vzory patří mezi extravagantnější. Ve spojení s jednoduchými liniemi a neutrálními barvami či dokonce černou, přinesou vašemu obýváku elegantní vzhled a právě jeden či dva polštáře v těchto vzorech vytvoří příjemný akcent.

Na skotském venkově

Plédový vzor na polštářích v kombinaci zelené, červené a krémové zútulní nejen chalupu či horskou chatu. Přivítat vás doma na gauči může i poslušný Jack Russel teriér na károvaném podkladu. Už si jen představit oheň v krbu, sněžení za okny a venkovská romantika je dokonalá.

Luxus v barvě kovu

Metalické materiály působí luxusně. Nebojte se kombinovat stříbrné polštáře se zlatými, či různé materiály. Třpytivé polštáře jsou vhodné například i v době Vánoc, kdy se celý interiér přemění na třpytivý a noblesní.