Obývák je místo výjimečných událostí

Místo plné setkání. Obývák! Ohnisko domu, které se s námi podílí nejen na radostech běžného dne, ale především výjimečných událostech, které většinou přicházejí jen jednou v roce.

Existuje množství směrů, které radí, jak si zařídit tento výjimečný prostor. Sofistikovaný a půvabný vintage styl, dosahující nejčastěji do 50. a 60. let nabízí neomezený a obrovský zdroj inspirace, podnětů, které vás nikdy nepřestanou bavit.

Vintage versus retro

Je přítomen ve všech uměleckých směrech a získal si velké množství příznivců. Vintage styl představuje závan starých dobrých časů s velkorysou duší. Ve srovnání s retro stylem vintage zachovává vše původní. Na první pohled se může zdát, že jde o usedlý styl našich babiček. No nedejte se zmýlit. Interiér v nostalgickém duchu s sebou přináší nadčasovost, jednoduchost, originálnost, hravost, barevnost. Čistou a dokonalou krásu umocňují přírodní materiály a doplňky, které jsou jejím charakteristickým znakem.

Spojení s moderní

Vintage styl se neomezuje. Spojení s moderním designem je experimentem, který se určitě vyplatí. Kombinace těchto dvou vytváří moderní a trendy bydlení. Prvky vintage stylu působí útulně, a proto byste se jich neměli bát.