Noční stolek je pravou rukou postele

Šperkovnice, která je ideálním místem pro noční lampu, brýle, nebo oblíbenou knihu. Aby vynikla její krása, je třeba najít jí ten správný prostor, který jí dodá ten správný punc dokonalosti.

Říká se, že ložnice je místem, kde si chodíme odpočinout a načerpat další síly. Kromě postele, která je její nezbytnou součástí, se nám stále častěji dávají do pozornosti ložnicové solitéry a komody. Už dávno tedy neplatí, že jde pouze o nevyhnutelný, zda nic neříkající ložnicový doplněk, který máme jen tak „ze zvyku“. Právě naopak. Slouží jako odkládací prostor pro to nejnutnější. Jsou pravou rukou postele, kde najdeme vše, co potřebujeme před i po spaní.

Praktický a kreativní zároveň

Všechno má mít své místo. Aby noční stolky splnily svůj účel, musí si zachovat svoji praktičnost. Odkládací plocha je proto nezbytným požadavkem. Při výběru jsme opravdu neomezení. Jednozásuvkové, dvouzásuvkové, nebo i vícezásuvkové, které již zastupují funkci skříněk. I na první pohled tradiční noční stolek může být zajímavý. Atypický úložný prostor sestávající z různých přepážkových nebo skrytých praktických zásuvek mu dodává ještě větší účelnost. Samotná konstrukce by měla respektovat prostor, který obývá, aby nenarušila jeho celkovou atmosféru.