Široký výběr PVC podlah Gerflor Design Time

Podlahové PVC krytiny jsou hitem posledních let, spojují totiž příjemný design, vysokou odolnost a dlouhou životnost, což jsou proměnné, které zákazníky lákají. Velkou výhodou je i fakt, že se PVC podlahy velmi snadno udržují, mnoho zákazníků si je proto vybírá nejen do své domácnosti, ale také do míst s těžkým provozem, jako jsou nemocnice, společné prostory bytových domů, obchody či školy. A přesně pro tyto místa je vytvořena kolekce vysoce zátěžového PVC Gerflor nazvaná DesignTime.

Široký výběr a vysoká odolnost

V místech, kde dochází k vyšší koncentraci lidí, bývají často opotřebované  a nevzhledné podlahy. To se ale s PVC podlahou značky Gerflor nestane! Krytina z kolekce PVC Gerflor Design Time totiž patří do třídy 34/43, která je označována jako vysoce zátěžová. Nášlapná vrstva je vysoká 0,7 mm a poskytuje mimořádně dobrou odolnost vůči otěru. Z hygienických důvodů se navíc přes vrchní vrstvu PVC aplikuje ještě nátěr Sanosol. Ten zabraňuje šíření plísní a bakterií. Po takto zvoleném PVC tedy může každý den procházet mnoho lidí ve venkovní obuvi, aniž by hrozilo jakékoliv poškození!

Široká nabídka dekorů PVC krytiny Gerflor Design Time umožňuje, aby si každý zákazník vybral přesně podle svého vlastního vkusu. V nabídce je pět dekorů, které svým vzhledem připomínají přírodní minerály. Navzájem se od sebe liší barvou – béžový minerál je nazvaný Sand, stříbřitě modrý Silver, žlutý Vanilla, modrý odstín je označený Agathe a červeně zbarvený se jmenuje Safran.

Dalších patnáct dekorů imituje dřevo, které se tradičně používá na podlahy. Výběr tedy zahrnuje PVC připomínající svým vzhledem různé druhy dřevěných parket. Ty nejoblíbenější jsou k dostání i v různých odstínech – konkrétně se jedná o dekory Brudges a Brudges šedý, Cognac a Cognac bělený a v neposlední řadě o oblíbený dekor Sherwood, který je k dostání v béžovém, hnědém a šedém odstínu. Další dřevěné dekory v nabídce se jmenují Aurore, Bali, Factory, Harbor, Manitoba, Noma, Timber a Toronto.

Technické informace

V momentě, kdy se zákazník rozhodne pořídit do svého domu nové PVC podlahy, měl by vždy pečlivě prostudovat technické informace, které o jednotlivých produktech prodejce poskytuje. Mimo základních údajů, jako je např. šíře role, tloušťka nášlapné vrstvy a třída zátěže, se totiž může dozvědět i řadu praktických informací. Mezi ty zpravidla patří doporučení, do kterých místností se zvolené PVC hodí, nebo jestli pod něj lze aplikovat podlahové topení. Pokládka PVC podlah  je náročná na přesnost, proto ji raději svěřte odborníkům.

Jaké informace lze získat o podlahové krytině z kolekce Gerflor Design Time? Role PVC je široká  2 nebo 4 m a tloušťka nášlapné vrstvy je vysoká 0,70 mm. Zákazník ale zjistí i to, že toto PVC je vhodné do všech místností v domě, a to včetně koupelny! Zároveň získá informaci, že může bez starostí umístit pod krytinu i podlahové topení.

Více na: www.podlahydesigntime.cz