Koupelna podle vlastní fantazie

Aby nebyla pouze místem pro očistu těla, ale i duše, měla by být něčím zajímavá. Nemusíte se však řídit módními trendy. Zařiďte si ji podle vlastní fantazie …

Přírodní mýdla jako dekorace

Mají tvary oválu, kostky, kvádru, jsou příjemné na dotek i na pohled. Jsou „ochucené“ z těch nejlepších bylinných ingrediencí a přírodních barviv. Malé hebké koupelnové ozdoby.

Kousek ráje na čtyři písmena

Vana – velká, krásná, v netypické barvě borůvek. K tomu čerstvé květiny a soukromí za sněhobílým baldachýnem. Výlet do jiných sfér, začíná za dveřmi vaší koupelny.

Vůně, voda a vy

Relax ve  vaně při zapálených svíčkách probudí všechny vaše smysly a zásobí vás dobrou náladou na celý den.

Vzory vás postaví na nohy

Hravá kombinace teček na ručnících a květů ve váze i na koupelnových doplňcích zpestří a oživí ranní ospalou atmosféru.

Dřevo a mořská tráva „oteplí“ koupelnu

Pokud se vám líbí jednoduchý styl, ale chcete se vyhnout sterilitě prostoru, použijte místo skleněné poličky masivní dřevěnou a uložte na ni pár pletených košíků na kosmetické potřeby. I koš na špinavé prádlo vyroben z přírodního materiálu dodá místnosti útulnost.

Jako za 1. republiky

Bílý keramický džbán a lavor připomínají elegantní éru secese, která přinesla na počátku dvacátého století do ženského světa hodně jemné zdobnosti a grácie. Pokud si chcete užít ranní hygienu ve stylu vintage aniž abyste otočili kohoutkem, stačí si večer donést vědro s vodou a ráno se těšit na zvuk pramínků vody padajících z džbánu do lavoru.