Frepro – fresh products

Fresh Products – ta pravá americká kvalita

Produkty z USA má řada lidí spjaty s prvotřídní kvalitou, a výrobky od americké společnosti Fresh Products vyrábějící ty nejkvalitnější aromatické produkty toho budiž důkazem. Aromatické hygienické produkty od této americké firmy, jíž jsme v ČR distributorem, se navíc krom kvality samotné vůně dále vyznačují i dlouhotrvající svěžestí – konkrétně u všech výrobků máte záruku toho, že vám vydrží krásně vonět minimálně měsíc. Při rozumném používání vám ale vůně vydrží klidně i půl roku, ne-li déle. Zkrátka chcete-li si obstarat vůni k vám domů, jež vám bude hezky zpříjemňovat pobyt v interiérech a jen tak se nevypotřebuje, tak vůně od Fre Pro jsou tou správnou volbou!

Z jakých konkrétních produktů máte možnost vybírat v portfoliu vůní od Fresh Products? Naprostým bestsellerem jsou aromatická gelová sítka do pisoáru řady Wave a závěsky na WC Bowl Clip, které se starají o čistotu a vůni tisíců domácích i veřejných toalet po celém světě. Na provonění interiéru bytu či domu tu pak jsou gelové závěsky Hang Tag, případně svěží vůně Remind Air Curve, kterou je možno nainstalovat opravdu kamkoliv díky praktickému nástěnnému držáku.

Výrobce vůní všeho druhu, to je Fresh Products

Tím ale nabídka tohoto americké výrobce vůní zdaleka ještě nekončí, ve svém repertoáru má totiž i osvěžovače vzduchu, jež jsou určeny do těch nejrozlehlejších prostor, jako jsou kupříkladu velké kancelářské budovy. Za vůbec nejefektivnější, co se týče schopnosti provonět rozsáhlé prostory, bychom určitě označili osvěžovače Eco Air a nový osvěžovač My Fresh od FRE PRO.

Aby toho nebylo málo, tak Fresh Products nevyrábí pouze vůně do bytů, domů a kanceláří, nýbrž v jeho nabídce je možno najít dokonce i vůně do auta! Navíc i jednotlivé produkty se od sebe liší použitým aroma – každá vůně má trochu jiný charakter a sílu. Jmenovitě každý z produktů od Fre Pro je k dostání v pěti až osmi zajímavých variantách – zkusit můžete například vůni manga či melounu. Za pozornost bezesporu stojí taktéž příznivá cena těchto výrobků.