Dřevěné podlahy – vydrží po generace | Supellex

Dřevěné podlahy jsou autentickým řešení a investicí, která se Vám z dlouhodobého hlediska rozhodně vyplatí. S řádnou péčí Vám totiž vydrží i po generace. Dřevěná podlaha je jedním z nejčastějších a zároveň nejekologičtějších řešení podlahy. Zajistí Vám také individuální a originální vzhled.

Dřevo jako materiál má bezpočet variací, každý jednotlivý strom je totiž jiný, u žádné podlahy proto nenajdete duplicitní provedení. Každá dřevěná podlaha se bude lišit skladbou letokruhů, suků a různých barevných tónů, bude tak naprosto unikátní.

Dřevěná podlaha působí jednoznačně přirozeně, je zdraví prospěšná (dřevo neshromažďuje prach a jiné alergeny) a přináší Vám do domácnosti kus přírody. Přirozená krása dřeva odolává různým módním trendům a vypovídá o osobnosti uživatele. Díky přírodnímu vzhledu, který podlahy ze dřeva bezpochyby mají, se budete doma cítit příjemně a útulně.

Neváhejte se vrhnout do světa barevných odstínů dřeva a vybrat si tu pravou podlahu, která bude ve Vaší domácnosti nejlépe vynikat. A nezapomeňte, dřevěné podlahy jsou na celý život, o které hodnotě je to v dnešní době možné říci? Dřevěná podlaha je synonymem pro kvalitu a dlouhodobost.

V závěru ještě tip při výběru podlahy. Berte na vědomí, že barva dřevěné podlahy udává tón místnosti a nábytek a doplňky „pouze“ dotváří její celkový obraz. Tmavé barvy prostor opticky zmenšují, naopak světlá podlaha dodává místnosti pocit vzdušnosti a otevřenosti.