Dřevěná podlaha je umělecké dílo

Všichni toužíme po interiéru, ze kterého saje pozitivní emoce, soulad a teplo. Velký vliv v našich domovech mají parkety, laminátové podlahy a jiné podlahové krytiny. Podlahy dotvářejí idylický pocit do městských, ale i venkovských domovů. Jsou odrazem vaší osobnosti. Mohou být hravé, nápadité, divoké, moderní či tradiční. Stačí se nechat svést vlastním pocitům a vkusem. Možností je nespočet.

V průběhu staletí bylo tvrdé dřevo přirozenou volbou všude tam, kde byla nutná podlaha, která je trvanlivá, má dlouhou životnost a individuální vzhled. Kvalita a hodnota domova byly vždy charakteristickým znakem dřevěné podlahy. Opravdu, tato nadčasová přitažlivost vytváří ze skutečné dřevěné podlahy perfektní doplněk do moderní domácnosti.

Od pradávných časů měli lidé ze severu les a jeho dary ve velké úctě. Dřevěné podlahy jsou vyrobeny z pravého dřeva. Každý kousek je individuální umělecké dílo s vlastní subjektivitou, které říká svůj vlastní, jedinečný příběh.

Nadšenci luxusu

Chcete-li z Vašeho domova vytvořit luxusní prostředí, určitě byste se měli seznámit s dřevěnými podlahami. Jsou vyráběny z nejlepších částí dřeva, co se kvality i vzhledu týče, vyzařují jistou důstojnost jako součást vašeho domova. Podobně se dá mluvit, i o působivých jednolamelovém a troj-vrstvých podlahách, či o škále exotických tónů, nebo tónů tmavých dřevin.