Čištění a osvěžování vzduchu

Čistý vzduch

Většinu času trávíme v budově, doma, v práci nebo ve škole. I když to okem nevidíme, vzduch uvnitř budov je plný nebezpečných syntetických látek, bakterií, virů nebo plísní. Kromě toho do místností proudí městský smog prostřednictvím ventilace. U citlivějších lidí a dětí má za následek dušnost, pálení očí nebo sníženou imunitu a riziko onemocnění.

Co je to katalytická lampa?

Když slyšíme slovo „katalytická lampa“, vybaví se nám extravagantní svítící předmět, ale jedná se o domácí osvěžovač vzduchu, který vznikl ve dvacátém století.

Tento typ lampy byl navržen k čištění vzduchu v nemocnicích na počátku dvacátého století.

Katalytické lampy jsou domácí osvěžovače vzduchu, které kromě šíření fantastické vůně čistí ovzduší tím, že odstraňují roztoče, plísně, bakterie atd.

Způsob, jakým tyto lampy šíří vůni, dokáže rozbít molekuly nepříjemných pachů, jako je prach nebo tabákový kouř, a kromě šíření skvělé vůně po celé místnosti je přeměnit na čistý kyslík.

Vyčistěte svůj domov

Tyto typy osvěžovačů vzduchu se doporučují pro domácnosti ve velkých městech, kde je velké znečištění, protože nám mohou pomoci v boji proti znečištění a při čištění ovzduší v interiéru.

Jak funguje katalytická lampa?

Jak katalytická lampa funguje v několika krocích:

  • Prvním krokem před použitím katalytické lampy je její otevření a vyjmutí knotu, který je uvnitř.
  • Po otevření lahvičky pokračujte v zavádění esence do lahvičky. Je důležité, aby esence, kterou použijete, byla speciální pro katalytické lampy, pokud nepoužijete správný výrobek, riskujete její poškození.
  • Jakmile je esence uvnitř lampy, znovu do ní vložte knot, uzavřete ji a nechte knot a kámen přibližně 30 minut nasáknout, je důležité tyto dva prvky esencí nasáknout, aby lampa správně fungovala.
  • Pomocí zapalovače zapálíme kámen, který je mimo nádobu s lahví, a necháme ho hořet asi 2 minuty.
  • Jakmile tyto dvě minuty uplynou, zhasneme ho a přikryjeme.

Teď je ten správný čas nakoupit nejvýhodněji vše, co potřebujete a získat 20% slevu.

Týden s TESCOMOU běží v  internetovém obchodě.