Vyberte si ty pravé obklady pro vaši domácnost

Zjistili jste, že vybrat obklady do kuchyně, koupelny či na terasu není tak jednoduché, jak jste si mysleli? Pak se obraťte na koupelnová studia, kde vám  poradí a navíc zde můžete vybírat jak obklady do interiéru, tak také do exteriéru. Ať už tedy potřebujete obložit koupelnu, kuchyň či chcete umístit obklady někam ven, na výběr toho máte opravdu hodně.

S moderními 3D obklady vytvoříte nový rozměr vašeho interiéru

Vymaňte se z tradičních vzhledů interiérů a vsaďte na něco ojedinělého. Vyzkoušejte moderní 3D obklady, jejichž aplikace přidá na hodnotě vašeho domova. Nutně je nemusíte využít pouze v koupelně, hodí se i do kuchyně, na chodby, či do obývacích prostor.

Jejich unikátní vzhled můžete vnímat nejen očima, ale také na dotek. Váš hmat i zrak můžou okouzlit nejen vlnky, ale také třeba vzor květin, vloček či lana. Pokud o využití těchto obkladů uvažujete, pak začněte hned s těmi nejlepšími. Kvalitní 3D obklady si pořiďte od italské značky Atlas Concorde, která si za svá léta působení oprávněně vydobyla přední místo na trhu obkladů i dlažeb. Zamilujte si i vy reálnost těchto stěn a užívejte si i jejich jednoduché a snadné čištění.

Další modernou jsou velkoformátové obklady

Omezte spáry a vyvarujte se tak zbytečných nečistot či složitému omývání stěn. S velkoformátovými obklady, které můžete umístit nejen do koupelen, ušetříte spoustu času a navíc s nimi vytvoříte moderní styl vašeho bydlení. Vybírat můžete nejen z barev šedi. V nabídce jsou jak světlé, tak také tmavé odstíny různých barev.

Pokud bojujete s malým prostorem vašich místností, pak jsou tyto velkoformátové obklady tím pravým pro vás. Místnosti se opticky rozšiřují a i z malých prostor se tak alespoň na pohled stanou větší pokoje, v kterých se hned člověk cítí o něco lépe.

Moderní vzhled terasy či vašeho bazénu

Mít dobře vypadající terasu či okolí venkovního bazénu není zas až tak těžké. Stačí vědět, jaké obklady použít. A že je na trhu opravdu široká nabídka. Vybírat můžete ze skládaných obkladů různých barev i vzorů.

Velkou výhodou těchto obkladů, které se hodí do exteriéru, je jejich výdrž. Zdárně odolávají dešťům, sněhu a poradí si i s teplotou pod bodem mrazu. Navíc v dnešní době není ani problém, použít tyto obklady na celý dům. Tato moderní novinka je díky své praktičnosti a skvělému vzhledu stále více populární.

Obklady do koupelen, kuchyní i na terasu

Vybrat obklady, které se hodí do vámi zvoleného interiéru, je vcelku složité, ale určitě to můžete zvládnout sami. Vybrat ale obklady, podle charakteru místa, kam je chcete umístit, je již o něco těžší. Nebuďte na to sami a obraťte se na profesionály, kteří vám s úsměvem pomohou vybrat to nejlepší.