Vinylové podlahy SPC

Technické parametry

Podlahy SPC se ukázaly jako nejlepší podlahová volba pro komerční i rezidenční použití. To je způsobeno skutečností, že nabízí velké výhody pro domácí kutily a co je nejdůležitější, podlahy SPC jsou velmi cenově dostupné. Podlahy SPC nabízejí široký výběr nejen co do vzoru a designu, ale také různé funkčnosti a způsoby pokládky. V závislosti na vašem zájmu mohou být podlahy SPC kategorizovány různými způsoby, někdy je obtížnější se v nich vyznat. Níže je několik informací o různých formách SPC podlah na dnešním trhu.

Dlaždice SPC

Tento typ podlahy má čtvercový tvar, podobný keramickým nebo kamenným dlaždicím. Jediný rozdíl je v tom, že je to PVC dlaždice. Některé běžné vzory a styly pro dlaždice SPC mají vzhled inspirovaný žulou, realistickým přírodním tvrdým dřevem a luxusním mramorem. Je u nich zcela běžné najít montáž pomocí metody volného pokládání nebo lepení.

Pruhová podlaha SPC

Tento typ podlahy je dodáván v širokém kusu role, která vám dává flexibilitu ohledně jejích rozměrů. Velikost si můžete přizpůsobit podle oblasti prostoru tím, že ji při instalaci oříznete. Navzdory tomu, že je ve formě pruhu, neovlivňuje realistický vzhled celé podlahy. Různé dostupné styly a textury mají vzhled exotického dřeva, napodobují přírodní kameny a keramiku. Podobně jako u podlahových dlaždic SPC lze pruhovou SPC nainstalovat na vaši stávající podlahu. Před instalací pruhové podlahy SPC mějte na paměti, že povrch vaší stávající podlahy musí být rovný, hladký, bezprašný a v suchém stavu.

Prkenná podlaha SPC

Prkenná podlaha SPC je považována za běžnou mezi různými typy podlah SPC. Je k dispozici v různých šířkách, tloušťkách, montážních systémech a provedeních. Instalaci prken SPC lze provést pomocí celé řady možností, jako je lepení, volné položení, click-lock a samolepicí varianta.

Kde koupit vinylovou podlahu SPC

Největší výběr vinylových podlah SPC naleznete v internetových obchodech nabízejících široký výběr podlahovin.