Správný výběr toalety či bidetu je důležitý pro vaše pohodlí

V současné době se bez toalety neobejde žádná domácnost. Nabídka tohoto zařízení je dnes opravdu široká. Při výběru se musíte zaměřit na vaše preference, potřeby, ale také prostorové možnosti. Zohlednit musíte i systém splachování. Správnému výběru toalety musíte věnovat dostatek času, protože jej budete využívat každý den.

V nabídce koupelnových studií najdete široký výběr osvědčených značek. V sortimentu najdete produkty od výrobce Villeroy & Boch, Ravak, Hansgrohe, Jika, Nimco či Smedbo. Vkusně vybraná toaleta nebo bidet příjemně doplní vaší moderní a stylovou koupelnu.Nebudete-li se moci rozhodnout, vytvoříme vám 3D návrh koupelny  pro lepší představu.

Kategorie toalet a bidetů 

Každý zákazník má o toaletě jinou představu, proto najdete v koupelnových studiích  široké množství designových a kvalitních značek. Vybrat si můžete mezi tradičními stojícími závěsnými nebo kombinovanými toaletami. V nabídce najdete i širokou nabídku bidetů.

Závěsné toalety

V posledních letech se závěsné toalety staly trendem. Jsou velice oblíbené v moderních a stylových koupelnách. Výhodou závěsných toalet je jejich estetičnost. Viditelnou částí je pouze „wc“ mísa a tlačítka pro splachování. Tento typ toalet disponuje také úsporou vody, díky možnosti dvojího splachování.

Volně stojící toalety

Volně stojící toalety mají mnohaletou tradici. Jedná se o klasickou „WC“ mísu, která má oddělenou nádržku na vodu. Na současném trhu existuje široká nabídka velikostí a provedení volně stojících toalet. Výhodou jsou nižší pořizovací náklady.

Kombi toalety s nádržkou

Jedná se o nejčastější zastoupení toalet v českých domácnostech. Mísa stojící na podlaze je přímo spojena se splachovací nádržkou. Výhodou tohoto typu je jednoduchá montáž.

Bidety

Bidety jsou k dostání ve stojícím i závěsném provedení, pokud nechcete investovat do kompletního bidetu, můžete si pořídit bidetovou spršku či bidetovou baterii.