Sklápěcí postel

Lidé se často potýkají s nedostatkem místa ve svých bytech. Jedním z řešení je koupě sklápěcí postele, která v noci slouží jako pohodlné lůžko a přes den se stává nenápadnou součástí nábytku.

Ideálním místem, kam takovou postel umístit, je obývák. Přes den oceníte prostor, který díky ní v místnosti získáte, v noci poslouží jako pohodlná postel. A to nejen vám, ale například i v případě, kdy potřebujete ubytovat hosty, a váš byt neposkytuje možnost zařídit samostatný pokoj pro hosty.

Výhody

Největší výhodou je samozřejmě ušetřený prostor. Využít jej můžete například jako koutek pro děti nebo na místo, kde by jinak stála postel, můžete postavit pracovní stolek nebo gauč, které večer jednoduše odsunete.

Pozitivem na sklápěcí posteli je oproti nafukovacího i komfortnější spaní. Navíc, nebudete muset řešit problém, kam ji po použití odložíte.

Dalším benefitem je její nenápadnost. Během dne, když není rozložena, nikdo nepozná, že je ukrytá za dveřmi skříňky. Bytoví architekti ji umí navrhnout tak, aby dokonale zapadala do nábytkové sestavy v místnosti a nebyla rušivým elementem.