Řezané PVC DESIGN TIME/TEX aneb pohodlí začíná od podlahy.

Když se řekne PVC podlaha, tak první co spoustě z nás proběhne hlavou je nevzhledné, studené lino v bytech našich rodičů či prarodičů za minulé éry. Avšak stejně jako se mění režimy, tak i technologie  PVC podlah postoupila směrem vzhůru a dnes již máme na výběr kvalitní PVC podlahy s rozličnými designy, které doladí nejen naše příbytky, ale i komerční prostory. Dovolte nám představit špičku na trhu v řezaných PVC podlahovinách nesoucí název DESINGTIME a DESINGTEX.

Moderní kompozitní PVC podlahy Francouzského výrobce Gerflor snoubí odolnost s líbivým dekorem a zároveň měkkostí, která potěší nejen vaše chodidla. Nespornou výhodou oproti starším typům PVC podlah je snazší pokládka a to díky samovyrovnávací funkci, která dokáže překlenout i drobné nedostatky povrchu.

Vybírat můžeme ze 4 kolekcí – pojďme se na ně podívat blíže.

1.Kolekce DESIGNTEX

Tato kolekce byla vytvořena pro bytové účely.

Najdeme zde velkou škálu rozličných dekorů (12 dekorů dřeva a 3 kamene), které úžasně doplní každý interiér. Celková tloušťka této podlahové krytiny je 2,90mm a je seskládána z 5 vrstev, přičemž každá vrstva zde plní svou jedinečnou funkci:

  1. Polyesterová textilní podložka – voděodolná podložka, která navíc zabraňuje šíření plísní a bakterií.
  2. Podkladová pěna – dodává podlahové krytině měkkost.
  3. Vnitřní vrstva ze skelných vláken – tvarově stálá vrstva, která dodává rovinnost povrchu a to i v případě lehkých nerovností podkladu.
  4. Dekorativní pěna – určuje vzhled finální PVC podlahy.
  5. Povrchová úprava PureClean – ochranná vrstva garantující vysokou odolnost nášlapné plochy a jednoduchou údržbu.

Díky této jedinečné konstrukci Vám můžeme nabídnout opravdu odolnou podlahu, bez bakterií, která tlumí kročejový hluk, má dobré tepelné vlastnosti a zároveň jednoduchou údržbu.

2. Kolekce DESIGNTEX – PLUS.

Kolekce určená nejen do domů či bytů, ale i do interiérů komerčních prostor. Tato kolekce byla navržena naprosto novou technologií, kdy šlo hlavně o maximální odolnost.

Vybírat můžete z 10 dřevěných dekorů.

Celková tloušťka této podlahové krytiny je 3,10 mm stejně jako její předchůdkyně je složena z 5 vrstev, přičemž vrstvy zůstali stejné avšak navíc je zde použit nátěr SANOSOL který ještě víc chrání podlahovinu před bakteriemi a plísněmi. Vysoká odolnost je tu také dána tloušťkou nášlapné vrstvy, která činní 0,50mm. Zde tedy máme opravdu zátěžovou PVC podlahovinu s užitnou třídou 41.

3. Kolekce DESIGNTIME

Vysoce zátěžové PVC určené pro použití v místech, kde je těžký provoz jako jsou například školy, nemocnice, obchody kanceláře…neméně ideální je však i do domů či bytů, skvěle poslouží hlavně na chodbách, kde podlaha přichází do kontaktu s obuví. Doladit pěkný interiér za pomoci této PVC podlahy bude snadné díky širokému výběru dekorů (15 dřevěných a 5 minerálních vzorů).

Celková tloušťka PVC podlahoviny nesoucí název DESINGTIME je 2,25m, stejně jako u předešlých 2 kolekcí je zde zachováno složení z 5 vrstev. Vynikající odolnost proti oděru vám zajistí 0,70 mm tlustá nášlapná vrstva. Díky celistvému povrchu bez spár či reliéfů velice jednoduše odstraníte špínu či prach.

4. Kolekce DESIGNTIME Contract

10 nových pestrých odstínů kolekce DESIGNTIME díky nímž dozajisté rozzáříte všechny prostory s vysokou zátěží. Pár informací na konec aneb kdo jsme a co Vám nabízíme.

Naše společnost Supellex – svět podlah působí na trhu s podlahovinami již od roku 2004. Zabýváme se distribucí podlahové krytiny od nejlepších evropských výrobců. Naší prioritou je kvalita produktů a spokojenost zákazníka.

Další informace o řezaných PVC podlahách DESIGNTIME/TEX najdete na internetových stránkách www.supellex.cz a v Showroomech světa podlah společnosti Supellex, kde Vám vyškolení pracovníci rádi poradí či pomohou.

Navíc využijete-li možnost zakoupení podlahovin DESIGNTIME/TEX na Pražské pobočce v Toužimské ulici, tak Vám PVC podlahovinu uříznneme dle vašich požadavků a to i na počkání.