Rádi tvoříte? Podívejte se, z čeho máte na výběr

Rádi tvoříte? Podívejte se, z čeho máte na výběr

Na trhu najdeme spoustu materiálů, které můžeme využít k domácí tvorbě. Víte ale, že si můžete zkusit zahrát si na čalouníka? Případně pokud mezi vámi je někdo, kdo se tímto živí, podívejte se, co najdete v nabídce a z čeho všeho můžete vybírat. Budete tak mít originálně očalouněné židle doma v jídelně, nebo novější venkovní nábytek, tím že ušijete nové sedáky. Baví vás takováto činnost?

Molitan jako základ

Pokud se budete chtít pustit do výroby z molitanu, podívejte se, jaké rozměry se vyrábí. Molitan najdeme především v matracích, případně na sedácích, které používáme doma nebo i v létě venku. Nejpraktičtější pro použití jsou molitanové desky, které si můžete nařezat ve velikostech, jaké potřebujete. Tvrdost desek vybírejte, podle toho, jak bude produkt zatěžován. Stejně tak si můžete vybírat z různých tlouštěk materiálu. Na výběr máte z:

  • Desek z molitanové PUR pěny o tloušťce 1,2,3,5 cm
  • Desek z molitanové PUR pěny o tvrdosti 3,6-5 kPa
  • Desek z molitanové PUR pěny v barvě bílé, růžové či modré

Čím molitan zabalíme?

Vybrat si z nepřeberného množství látek nemusí být pro vás jednoduché. V nabídce na našem trhu najdete různé druhy potahových látek, stejně tak jako barev. Můžete vybírat z matracovin, případně z luxusních látek. Využít můžete také koženku. Koženka metráž, je jednou z nejlepších voleb. Koženka se využívá na výrobu například sedacích souprav. Tento materiál je kvalitní a odolný, váš interiér tak získá nádech luxusu. Velmi snadno se také udržuje, vzhledem ke svému povrchu, který jednoduše můžete utřít vlhkým hadrem. Metráž je výhodná proto, že si můžete objednat jakékoliv množství. Krásně vypadá také kombinace klasické látka a koženky. Neváhejte, objednejte si potřebný materiál a pusťte se do výroby, abyste v létě mohli překvapit návštěvu nově originálně vyzdobenou pergolou.