Laminátové podlahy Egger Prime – Kvalita za dobrou cenu

Kolekce laminátových podlah Egger Prime, za níž stojí známý německý výrobce podlahových krytin Egger, je dokonalým mixem vysoké kvality, perfektních užitných vlastností a přijatelné ceny. Konkrétně podlahy Egger Prime jsou k dispozici v pětici univerzálních a nadčasových dubových dekorech, které jako ulité zapadnou do jakéhokoliv bytu či domu – zkrátka tyto podlahové krytiny patří mezi to nejuniverzálnější, co lze momentálně na trhu sehnat.  

Zároveň vás dostanou i snadností jejich pokládky, jež se provádí plovoucím způsobem, kterou tak zvládnete i sami, a to navíc opravdu rychle. Laminátové podlahy Egger Prime jsou ideální pro instalaci do vnitřních prostorů se střední zátěží (mají třídu zátěže 32), nejlépe jim tím pádem bude v obývacím či dětském pokoji. Naopak se vyvarujte jejich pokládce do koupelny, nejsou totiž voděodolné. Naopak jsou vhodné jakožto podlahy pro podlahové vytápění a nevadí jim ani děti a domácí mazlíčci. 

Jaké podlahy z kolekce Egger Prime se budou hodit zrovna vám? 

Pokud ladíte interiér vaší nemovitosti do tmavých barev, tak vám můžeme doporučit krytinu Egger Prime Dub Brynford hnědý, jejíž dřevěný dekor se bude u vás doma zajisté vyjímat. Naopak pokud preferujete spíše světlejší interiér, tak si určitě zamilujete laminátovou podlahu Egger Prime Dub Corton bílý, která zajisté splní veškeré vaše požadavky na kvalitní a dobře vypadající podlahovou krytinu.  

Všechny dekory podlah Egger Prime aktuálně seženete za méně než 400 Kč za metr čtvereční, což jenom potvrzuje naše slova o jejich cenové dostupnosti. Díky vysoké odolnosti těchto podlah, jak vůči poškrábání, tak i vůči zátěži, se navíc dočkáte i dlouhé životnosti – laminátové podlahy z této kolekce vám budou sloužit dlouhé desítky let. Aby toho nebylo málo, tak jako nové budou vypadat i po letech, neboť se mohou pyšnit barevnou stálostí. 

ZAUJALA VÁS TATO KOLEKCE PODLAH? VÍCE SE O NÍ DOZVÍTE NA WEBU SUPELLEX.CZ.