Kvalitní obklady jsou základem každého domova

Přemýšlíte, že při rekonstrukci či stavbě svých interiérů použijete moderní obklady? Pokud ano, jedná se o skvělou volbu. Keramické obklady patří mezi oblíbený a prověřený materiál, který se objevuje v každém moderním interiéru. Využít ho můžete jak v koupelně, tak i v kuchyni.

V současné době jsou k dostání interiérové i exteriérové obklady v mnoha odstínech, barvách, a to s jednoduchými i výraznými vzory. Velice oblíbenými obklady jsou velké formáty, které vytváří neutrální odstíny a téměř neviditelné spáry.

Správný výběr obkladů je základ

Rekonstrukce rodinného bytu či domu vyžaduje mnoho času a úsilí. Výběr správných obkladů závisí na mnoha důležitých faktorech, mezi které patří například finanční náklady, design nebo barva. Interiérová i exteriérová dlažba patří mezi nejoblíbenější podlahové krytiny, proto je důležité dlažbu sladit  s kuchyňskými či koupelnovými obklady. Právě v těchto dvou místnostech se jedná o praktickou záležitost, protože je údržba obkladů velice jednoduchá.  

Kvalitní obklady od společnosti Keraservis  

Nabídka kvalitních obkladů je opravdu široká, takže si z ní vybere opravdu každý. V nabídce společnosti Keraservis naleznete především keramické obklady do koupelny a kuchyně. Dále jsou k dispozici také velkoformátové obklady,  3D obklady a obklady venkovní.V současnosti existují různé dekorativní povrchy, díky nimž získá váš interiér originalitu. Obklad patří mezi tradiční materiály, který má výjimečné vlastnosti. Výhodou tohoto osvědčeného materiálu je, že mu nevadí voda, změny teplot a pára. Je vhodným i pro alergiky a snadno se udržuje. Disponují také protiskluzovým povrchem, takže se skvěle hodí i do sprchových koutů.

V současné době je nabídka kvalitních obkladů téměř neomezená.. Jednotlivé kategorie se liší především svými vlastnostmi, provedením a pořizovacími náklady. V naší nabídce naleznete hned několik kategorií, mezi které patří například keramické obklady do koupelny nebo kuchyně, velkoformátové obklady, 3D obklady a obklady venkovní.

Keramické obklady do koupelny

Nabídka keramických obkladů do koupelny je opravdu široká. Na současném trhu jsou k dispozici klasické, velkoformátové a 3D obklady, které můžete zkombinovat i s různými odstíny mozaiky. Oblíbenými dekory jsou dřevo, kámen a beton.

Keramické obklady do kuchyně

Pokud si vybíráte obklady do kuchyně, měli byste vědět, v jakém stylu tuto místnost máte. Doporučuje se vybírat dle vzhledu a barvy kuchyňské linky. Velmi elegantním a nadčasovým dojmem působí velkoformátový obklad, ve kterém najdete imitaci dřeva, mramoru nebo betonu.

Velkoformátové obklady

Pokud vás zaujala stěna, na které jste nenašli spoje nebo spáry, určitě se jednalo o velkoformátové obklady, které jsou koncipovány do netradičních a velkých rozměrů. Obrovskou výhodou je hygieničnost, protože tento typ obkladů má méně prostoru k usazování nečistot.  Velkoformátové obklady se hodí například do velké haly, chodby nebo prostorných stěn.

3D obklady

3D obklady se stávají hitem posledních let. Okouzlí vás nejen designem, ale také dotykem. Hodí se především do koupelen. Na svém povrchu mají různé záhyby a tvary, které budí pocit, jakoby se celá stěna pohybovala. Společnost Keraservis vám nabízí desítky druhů 3D obkladů, mezi kterými najdete i různé druhy vlnek, květin nebo vloček.

Venkovní obklady

Venkovní obklady najdou své využití především na venkovních terasách, v zahradních kuchyních nebo v okolí bazénu. Mnoho lidí si dnes oblíbila i použití takzvaných fasádních obkladů, které jsou odolnější vůči extrémním vlivům počasí.