Jednoduchá přeměna ložnice

Jak si ustele, tak budete spát. Přeměnu ve vaší ložnici zvládnete hravě díky výběru ložního prádla či doplňků.

Toužíte po změně ve vaší ložnici? Neměňte nábytek, skvělým pomocníkem může být zajímavé ložní prádlo, deka, odvážný přehoz či invence v doplňcích. Takovou „předělávku“ zvládnete raz dva a navíc si ji můžete dopřát, kolikrát jen chcete.

Kárované sny

Povlečení inspirovaná Skotskem vám navodí příjemný pocit víkendu v horách a praskajícího dřeva v krbu. Teplé kárované povlečení přenesou hřejivou pohodu do každé domácnosti. Doplňte jejich polštáři se stejným vzorem či potiskem domácí mazlíčky. Ke káru se výborně hodí doplňky v teplých přírodních barvách.

Ustláno na květech

V zimním období oceníte veselejší barvy a motivy. Jakákoliv textilie s potiskem či výšivkou květů bude zázračným komponentem v interiéru. Květiny a veselé barvy navodí úplně jinou atmosféru, a ranní vstávání se stane příjemnějším. Teplá oranžová a jemné odstíny béžové se navíc snadno kombinují. Dokonalé probouzení.

Luxusní safari

Zvířecí vzory buď milujete, nebo naopak. Při výběru tohoto motivu do vaší ložnice dbejte na to, v jakých barvách jsou leopardí či zebří motivy. Tlumená barevnost šedé, krémové a černé vypadá luxusně se zlatými doplňky, čímž se spolehlivě stírá jednotvárnost spojena se zvířecími vzory. Vanilkové sny zaručí vonná svíčka ve skle. Nové povlečení, zlatý rámeček na noční stolek a přeměna ve stylu krále Midase je hotová.