Dětské koberce pro bezpečnou hru vašich dětí

Dětský pokojíček si zaslouží co nejkvalitnější vybavení. To vytváří prostředí vhodné ke hraní a vaše dítko se bude cítit v bezpečí a nezraní se. Na podlahu položte dětský koberec, na kterém dítě neprostydne od studené podlahy a může si na něm celý den hrát!

Dětské koberce s pohádkovými motivy

Dětské koberce seženete v mnoha motivech s postavičkami z Disney příběhů, oblíbenými animovanými hrdiny, infrastrukturou měst nebo s číslicemi, písmeny a tvary pro rozvoj dovedností vaší ratolesti. Koberce zvelebí každý pokojíček a mají mnoho pozitivních vlastností. Ze spodní strany jsou opatřeny protiskluzovou vrstvou, aby zůstaly i při neposedných pohybech vašeho dítěte na místě.

Dejte přednost syntetickým kobercům

Koberce z ověřených e-shopů jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, nezachytává se na nich prach a snadno se čistí. Jsou opatřeny antistatickou povrchovou úpravou a vyrábí se z krátkých, hustě tkaných vláken, abyste z nich dobře vysály případný prach a drobky. Pokud by se vám líbil nějaký koberec do pokoje vašich dětí, vyberte ten ze syntetického materiálu. Není tolik drahý jako vlněný koberec a zakoupíte ho s mnoha motivy. V nabídce najdete koberce kusové i v metráži v různých šířkách.

 

Dětské  koberce v široké škále barev

V nabídce naleznete koberce pro nejmenší ratolesti, školkové děti i velké školáky. Vyberte takový, který udělá vašemu dítěti radost, a budou na něm vyobrazeny jeho oblíbené pohádkové postavičky. Na trhu seženete pestrobarevné koberce s jemnými vzory, takže je lehce sladíte s celkovým vybavením pokojíčku. Kusové koberce mají tu výhodu, že je můžete položit na jakýkoliv typ podlahové krytiny.

Dětské koberce mají v pokojíku vašich ratolestí své nezastupitelné místo. Mohou si na nich hrát, bezpečně pobíhat a učit se novým dovednostem. Udělejte vašemu dítěti radost a obdarujte ho novým kobercem, který odpovídá jeho věku!