Barvy interiéru prospějí

Jaro sebou přináší život a změny i v našich domovech! Neváhejte a inspirujte se nejnovějšími trendy v bydlení. Hlavní motto zní – vneste do interiéru více barev!

V obývacích pokojích dostali prostor jednoduché komody a policové sestavy. Nahradili ucelené obývací stěny. Namísto bohatého úložného prostoru nabízejí pouze skromné ​​místo na televizor a domácí elektroniku. Přestože se setkáme s nábytkem hlavně v černé a bílé barvě s vysokým leskem, najdou se i výjimky. Lakované foliované plochy doplňují dvířka a zásuvky z masivu. Osvědčily se hlavně dřeviny ořechu a dubu. Kromě tohoto oživení si dnešní obývák dopřeje i plast a kov. I ony chtějí vnést do interiéru trochu barvy a neobvyklých tvarů.

V INDIAÁNSKÉ STYLU

Pokud jste zastánci dřeva a přírodních motivů, interiér si můžete upravit podle vzoru severoamerických Indiánů. Zahrnuje nábytek z neopracovaných nebo recyklovaných materiálů, které jsou často inspirovány přírodou. Pro odvážné jedince je určen trend „extra hodně“. Při něm si můžete dovolit kombinaci černé pohovky a středně zelená koberce ze syntetických vláken. Trendoví budete i při použití několika barevných plastových židlí s patchworkových sedáky přehnaně velkých tvarů.

PRO TRADICI

Zastánců tradičního nábytku v hnědé nebo béžové barvě potěší trend „Re- Run Time“. Do přísně rovných tvarů a bílo-černé kombinace vnáší jemnější ladění. Kombinuje šedou s béžovou či červenou s tmavohnědou. Hranatým sedačkám dopřeje nepravidelné tvary, v černo-bílých kuchyních střídá různé povrchy. Dopřeje sousedství barevným skleněným zástěnám s tmavou pracovní deskou ze žuly.

PRE HI-TECH MILOVNÍKY

Vyznavače technických novinek, kteří si do domu rádi přinesou i kousek přírody, může zaujmout poslední módní trend s názvem „blízko a daleko“. Interiér zařízený v tomto duchu snese kombinaci mikro- a makrosvěta, tedy vzájemně propojené systémy rostlin a high-tech zařízení.